Rádiofrekvencia

Čo je to rádiofrekvencia?

Rádiofrekvencia je moderná metóda bezbolestnej liposukcie, pri ktorej sa zároveň intenzívne omladzuje podkožný kolagén. Obvodovými úbytkami sa však nemôže rovnať klasickej ultrazvukovej liposukcii, tzv kavitácii. Hodí sa preto skôr pre klientov a klientky, ktoré riešia: korekciu celulitídy, lipómov, redukciu strií, jaziev, vrások, celkové vypnutie a omladenie pokožky, vypnutie ovisnutej kože.

Ako funguje rádiofrekvencia?

Rádiofrekvenčné vlny stimulujú Vaše tukové bunky, aby sa vyprázdnili do medzibunkového priestoru, kde si s týmto obsahom poradi Váš lymfatický systém a odvedie nepotrebné látky z tela von. Zároveň však dochádza k významnému omladeniu a vypnutiu pokožky, redukcii vrások alebo strií a korekcii celulitídy.

Priebeh rádiofrekvenčnej liposukcie

Rádiofrekvenčná liposukcia je úplne bezbolestná a neinvazívna, preto nie sú potrebné žiadne obmedzenia ani rekonvalescencie. V priebehu aplikácie pociťujete iba teplo. Štandardne sa pri ošetrení používajú dve hlavice. Jednak unipolárna hlavica s pôsobnosťou až do hĺbky 15 mm, ktorá stimuluje tukové bunky k vyprázdňovaniu, a tým pomáha k tvarovaniu problematických partií. Potom je to bipolárna hlavica s pôsobnosťou do hĺbky 6 mm. Tá ma maximálny účinok na podkožné kolagénové vlákna a následné vypnutie a omladenie pokožky.

Výsledky

Veľmi dobré výsledky dosahujeme u klientiek, ktoré kombinujú klasickú ultrazvukovú liposukciu, teda kavitáciu, s rádiofrekvenčnou liposukciou. Kavitácia zabezpečí žiadaný úbytok, rádiofrekvenčné vlny tento úbytok aktívne podporia a súčasne efektívne pôsobia na vypnutie a celkové omladenie pokožky.

Kontraindikácie

Hkardiostimulátor, závažné kardiovaskulárne ochorenia,

Hosoby s veľkými metalickými implantátmi,

Hgravidita,

Hvážne formy diabetes, epilepsia,

Hpri flebopatiach a kolagenoplatiach, počas terapie retinoidmi,

Hdermatitída, infekčné ochorenie a čerstvé poranenia pokožky,

Hvysoký krvný tlak, zvýšený cholesterol,

Hporuchy zrážanlivosti krvi, poruchy imunity,

Hochorenia obličiek, pečene,

Hdýchacie, neurologické, psychiatrické problémy,

Hkŕčové žily

Naša cena:

už od 59 €

Novinky a akcie

Chcete byť informovaní o novinkách a prebiehajúcich akciách?

Email:

Copyright © 2010 VIP Clinic
Home | Kavitácia Košice| Kryolipolýza Košice| Rádiofrekvencia | Epilácia IPL | Neinvazívny lifting | Kontakt